O nás

Naše poslanie

Naším poslaním je poskytovať servisné služby pre podnikateľov a spoločnosti tak, aby sa mohli naplno venovať rozvoju svojho podnikania. Či je to vedenie účtovníctva a miezd alebo daňové poradenstvo či audit, ku každému klientovi pristupujeme individuálne a napĺňame jeho potreby. Klientom poskytujeme celú paletu služieb, nie len vedenie účtovníctva, ale aj ekonomické poradenstvo, daňovú optimalizáciu a rôzne súvisiace služby. Baví nás keď vidíme ako business našich klientov rastie aj vďaka nám.

Naše výhody

Spoľahlivosť

Dodržanie termínov a správnosť výstupov je pre nás prioritou pri poskytovaných službách.

Profesionalita

S každým klientom jednáme s úctou a rešpektom a snažíme sa porozumieť jeho cieľom a potrebám.

Odbornosť

Sledujeme relevantné trendy a zmeny účtovníctva, daňových zákonov a ekonomickej legislatívy.

Prečo práve my?

Dlhoročné skúsenosti v rôznych oblastiach ekonomického života a vysoká odbornosť nášho tímu nám umožňuje poskytovať služby s pridanou hodnotou. V daňovom poradenstve, audite a účtovníctve sa pohybujeme už viac ako 10 rokov a máme za sebou množstvo spokojných klientov od malých individuálnych podnikateľov až po veľké korporácie so slovenským i zahraničným kapitálom. Vždy sa snažíme pozerať na požiadavky klienta individuálne jeho očami a zabezpečiť tak najlepší možný výsledok.

Svet rýchlo sa meniacej ekonomickej legislatívy môžete pokojne outsourcovať na nás a my budeme v tomto svete Vašou oporou.

  • Profesionalita

  • Spoľahlivosť

  • Dlhoročné skúsenosti

  • Odbornosť

Čo o nás povedali

O nás

Sme dynamická spoločnosť so síldom v Bratislave zaoberajúca sa vedením účtovníctva, mzdovej agendy, daňového poradenstva a auditu. Kontaktujte nás.